Jump to content

Satanizam


Recommended Posts

Cika LaVej,ponavljam,NIJE satanista.Moze on da to zove satanizmom koliko god hoce(tj ne moze vise,umro je valjda sad nesto skoro),ali to PRAVi satanizam NIJE.

 

kako nije satanisam??meni njegova misao deluje jako satanisticki.on je jedini satanista koji ima smisla ostali su svi neki depresivni debili koji nikada nisu nista jebali pa zato moraju da se tripuju da su opasni satanisti

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako nije satanisam??meni njegova misao deluje jako satanisticki.on je jedini satanista koji ima smisla ostali su svi neki depresivni debili koji nikada nisu nista jebali pa zato moraju da se tripuju da su opasni satanisti

 

Očigledno si baš onako mnogo čitao o satanizmu; zapravo, očigledno si uopšte u životu mnogo čitao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Black Gruja

Kako li ste vi stigli od satanizma do Fridriha Barbarose? Bas me zanima mrzi me da citam vise od dve strane unazad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste pomalo offtopic, ali neko je izjavio da ''Crna Ruža'' nije sekta već BDSM ?

 

Baš bih voleo da neko da približno tačnu definiciju BDSM-a,

znate li kakve slike izbacuje Google Image Search kada se ta skraćenica otkuca?

 

Naravno, SafeSearch mora biti na off.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Očigledno si baš onako mnogo čitao o satanizmu; zapravo, očigledno si uopšte u životu mnogo čitao.

 

pa danas je satanisam gomila klinaca nalozenih na blek metal.a od satanista sem leavey ne vidim koga bi mogao da citam.ne pada mi na pamet da citam one brljotine onog drogerasa krolija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest JOybOy_in_ROtterdam
pa danas je satanisam gomila klinaca nalozenih na blek metal.a od satanista sem leavey ne vidim koga bi mogao da citam.ne pada mi na pamet da citam one brljotine onog drogerasa krolija

 

Krouli je pisao izuzetno pametne stvari pre nego se pretvorio u karikaturu samog sebe, njegovi rituali su strasno poeticni, ja mislim da treba da se procita bez obzira na to da li je covek satanista ili ne, mislim on jes bio ekstreman, ali tu ima i mnogo dobrih stvari.

 

:rolleyes:

 

 

Inace, meni je facinantno cega sve ima u satanizmu koji nam morbid god prodaje ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krouli je pisao izuzetno pametne stvari pre nego se pretvorio u karikaturu samog sebe, njegovi rituali su strasno poeticni, ja mislim da treba da se procita bez obzira na to da li je covek satanista ili ne, mislim on jes bio ekstreman, ali tu ima i mnogo dobrih stvari.

 

:rolleyes:

 

 

Inace, meni je facinantno cega sve ima u satanizmu koji nam morbid god prodaje ovde.

 

imam 2 kila satanizma iz prve ruke, samo za tebe. pola para odma, a pola kad budes imao za 10 minuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest JOybOy_in_ROtterdam

Vidim da volis Books of knjige, vidim i da preporucujes Ickea i jos mnoge druge stvari koje imaju veze sa satanizmom iskljucivo iz hriscanske prizme posmatranja. Iz tog razloga mislim da je glupo da sve ovo sto pises nazivas satanizmom, lici vise na neki anarhizam, mada ni nema potrebe da mu dajes ime.

Ti si satanista isto onoliko koliko sam ja pravoslavac, kako neko jednom rece za mene "E eno ga onaj pravoslavac sto veruje da kamen ima dusu", daklem branis ime koje si dao svom verovanju, ali to ime je vec zauzeto za neko drugo verovanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A какве све глупости људи пишу... Ла Веј, јеврејчина која је окупила гомилу лунатика и авантуриста да би се обогатио, јебао вас лавеј и његова банда идиота

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krouli je pisao izuzetno pametne stvari pre nego se pretvorio u karikaturu samog sebe, njegovi rituali su strasno poeticni, ja mislim da treba da se procita bez obzira na to da li je covek satanista ili ne, mislim on jes bio ekstreman, ali tu ima i mnogo dobrih stvari.

 

:rolleyes:

 

 

Inace, meni je facinantno cega sve ima u satanizmu koji nam morbid god prodaje ovde.

 

ma daj taj kroli je bio obican neki tamo bandit i narkoman

 

A какве све глупости људи пишу... Ла Веј, јеврејчина која је окупила гомилу лунатика и авантуриста да би се обогатио, јебао вас лавеј и његова банда идиота

 

pa da osnova lebejove ideologije je jevrejski materijalizam

 

e ja mislim da je najbolje da se otvori jedna posebna tema o leveju posto ovde ljudi zele da raspravlaju o onima koji stvarno veruju u satanu.jer moguce otvoriti posebnu temu o leveju??

Edited by Теша Тешановић

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da volis Books of knjige, vidim i da preporucujes Ickea i jos mnoge druge stvari koje imaju veze sa satanizmom iskljucivo iz hriscanske prizme posmatranja. Iz tog razloga mislim da je glupo da sve ovo sto pises nazivas satanizmom, lici vise na neki anarhizam, mada ni nema potrebe da mu dajes ime.

Ti si satanista isto onoliko koliko sam ja pravoslavac, kako neko jednom rece za mene "E eno ga onaj pravoslavac sto veruje da kamen ima dusu", daklem branis ime koje si dao svom verovanju, ali to ime je vec zauzeto za neko drugo verovanje.

Ime nije vazno, koliko simbolizam i citanje izmedju redova. Svaka religija ima neku svoju pricu, vjerovanja, mitove, imena, dogadjaje - ali to su sve razlicite verzije jednog univerzalnog dogadjaja. Ima prica o nekom indijskom radzi koji je doveo 5 slijepaca i dao im da po prvi put u zivotu opipaju slona, ali tako da svaki opipa neki drugi dio tijela (nogu, glavu, surlu, stomak, kljovu). Kasnije ih je skupio i pitao kako slon izgleda, ne rekavsi im pritom da za ovu raspodijelu. Slijepci su se brzo posvadjali, jer je svaki tvrdio da slon ne izgleda tako kako kazu ostala cetvorica, vec onako kako ga je on opipao. Ne mogavsi da se sloze oko istine o izgledu slona, slijepci su se na kraju i pobili. U poenti ove price se nalaze neka moja uvjerenja. Istina nije samo pod jednim kamenom, vec na raznim mjestima. Kako cu ja nazvati to svoje 'vjerovanje', pitanje je forme. Sustina je bitna, a cini mi se da ti nju (u ovom mom slucaju) propustas i previse se hvatas 'imena'. Na kraju, dje to pise da je satanizam vec zauzet, da nije zasticen patentom i zigom hriscanske crkve? :)

 

Osim toga, moja prica nema veze sa anarhizmom. Ickea preporucujem zbog odredjenih paralela, jer kao sto rekoh - treba citati i izmedju redova. Hriscanska prizma posmatranja je jedna od mnogobrojnih, a da bi to shvatio, vrati se na pricu o slijepcima i slonu

 

@Tesha

 

Sto si toliko zapeo za Kroulija. Rekao si svoje misljenje, ajde ne smaraj vise. Bio on bandit, narkoman, peder ili sto vec, to ne umanjuje vrijednost njegovih dijela.

A za laveja bih pitao koliko je ljudi zapravo citalo njega. Ne branim ga, ali ne vidim komentare tipa "sranje je zbog toga i toga". Samo neke povrsne konstatacije, dajte nesto konstruktivno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ja mislim da je najbolje da se otvori jedna posebna tema o leveju posto ovde ljudi zele da raspravlaju o onima koji stvarno veruju u satanu.jer moguce otvoriti posebnu temu o leveju??

 

Ja мислим да је најбоље да престанеш да смараш са причама о новим темама. Отворио си их 10 у последњих месец дана и све су подједнако досадне. Тозовац, Тамбураши, Гусле, Јервејски скинхед бенд, ово, оно...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahahahahaahahahahaha...- za ovo poslednje o toni Teshinih tema.

 

i

 

Hahahahahahahahahahahahaha...-za celu pricu o satanizmu.

 

Jaooooj,koncepcija istog i uverenja satanista su tako glupa da mi je muka da pomislim na to, a kamoli i da pisem. Svaki put kad slucajno uletim ovde samo pominjete La Veja i Kroulija i niko ziv ne iznosi nikakve argumente nego su postovi tipa- ovaj je u pravu/ne, nije u pravu, on je idiot....A breee...

Edited by Margaritha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest JOybOy_in_ROtterdam
Hahahahahahahaahahahahaha...- za ovo poslednje o toni Teshinih tema.

 

i

 

Hahahahahahahahahahahahaha...-za celu pricu o satanizmu.

 

Jaooooj,koncepcija istog i uverenja satanista su tako glupa da mi je muka da pomislim na to, a kamoli i da pisem. Svaki put kad slucajno uletim ovde samo pominjete La Veja i Kroulija i niko ziv ne iznosi nikakve argumente nego su postovi tipa- ovaj je u pravu/ne, nije u pravu, on je idiot....A breee...

 

Sto nisi ispala razlicita od nas, pa napisala nesto argumentovano?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...