Jump to content

Satanizam


Recommended Posts

@Bezlični

Trebao bi da upišeš filozofiju definitivno :D

 

Mislim da nije isto, pa nisam valjda tako zao :unsure:

Oduvek sam voleo da zajebavam one "koji sve znaju" i koji pate od toga da se prave pametni, to mi je fetiš :D

 

Kad budeš pravio sajt kao onaj lik sa teme o ateizmu, obrati se meni, pa da to barem izgleda ljudski ;)

 

 

@Indiana

Neg' šta sam.

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Bezlični

Trebao bi da upišeš filozofiju definitivno :D

 

Ne gine mi izgleda.

 

Mislim da nije isto, pa nisam valjda tako zao :unsure:

Oduvek sam voleo da zajebavam one "koji sve znaju" i koji pate od toga da se prave pametni, to mi je fetiš :D

 

Udar ne ego. Uvek je isti.

Nije to sto boli rebro kad te sutaju, nego boli ponos.

 

Kad budeš pravio sajt kao onaj lik sa teme o ateizmu, obrati se meni, pa da to barem izgleda ljudski ;)

 

Hvala na ponudi. Al dobar sam u fotoshopu i imam lik koji razbija flash.

Ako bude potrebno neko jache html znanje, mozda te i pozovem.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што бих трошио време на то да теби објасним неке ствари у које ионако не желиш да поверујеш!

Pa u tom slučaju ja bih morao da verujem u sve što mi se kaže.

Valjda mi treba neki dokaz da bih poverovao(osim ako sam nemam neko ubeđenje).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

То су шокантна открића,која су стара,али јешама не одговара да се за њих сазна!

 

Brate, veruj mi na reč, ono što ješama ne odgovara da se sazna ti SIGURNO ne znaš :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
ja samo apelujem na tebe da dobro razmislis o svemu..svom zivotu,odnosu prema duhovnosti,hevi metalu..

 

satan je veliki,pomoci ce ti..

 

Razmislio sam ja dosta o svemu, i jos uvek razmisljam... Po meni svako ima pravo da veruje u sta god hoce pa bio mu to i svemocni nevidljivi roze jednorog, samo da ne povredjuje druge... A ja u mom slucaju, gledam da se prema drugima u najvecem broju slucajeva ophodim kako bih voleo da se neko ophodi prema meni, tj. da cinim dobra dela... Zato bih i za sebe rekao da postujem u dostojnoj meri postujem "10 bozijih zapovesti" ali nisam vernik... Shvatam ja da svaki satanista ima svoju predstavu itoga i da veruje da je to u sta veruje ispravno, ali meni su ipak neke stvari poput "zrtvovanja itd..." previse, kako da se izrazim, bolesne! I ne samo zbog toga vec i zbog ostalih stvari, mada prvenstveno zato sto satanizam nije zasnovan na ljubavi, mislim da je bolestan i vodi u destrukciju... I kao takav mi nikada nece biti potpuno jasan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razmislio sam ja dosta o svemu, i jos uvek razmisljam... Po meni svako ima pravo da veruje u sta god hoce pa bio mu to i svemocni nevidljivi roze jednorog, samo da ne povredjuje druge... A ja u mom slucaju, gledam da se prema drugima u najvecem broju slucajeva ophodim kako bih voleo da se neko ophodi prema meni, tj. da cinim dobra dela... Zato bih i za sebe rekao da postujem u dostojnoj meri postujem "10 bozijih zapovesti" ali nisam vernik... Shvatam ja da svaki satanista ima svoju predstavu itoga i da veruje da je to u sta veruje ispravno, ali meni su ipak neke stvari poput "zrtvovanja itd..." previse, kako da se izrazim, bolesne! I ne samo zbog toga vec i zbog ostalih stvari, mada prvenstveno zato sto satanizam nije zasnovan na ljubavi, mislim da je bolestan i vodi u destrukciju... I kao takav mi nikada nece biti potpuno jasan...

 

 

Свака будала може да узме козу или мачку, закоље је, пусти крв и сере о сатанизму. Сатанизам је заснован на реалности, а не на болести. Само што ти знаш о томе оно што су ти рекли мама и тата.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Kad bog ubija to je dobro!

Mi smo ipak po ovom nazovi Hriscanstvu njegovi robovi ( mada sam ja ucen da smo njegova deca al ko zna ).

Al zato treba da budemo verni robovi da ne budemo robovi satane, iz razloga sto Bog ima dalji bich.

Si siguran ti da nisi amer\protestant\katolik?

 

Свака будала може да узме козу или мачку, закоље је, пусти крв и сере о сатанизму. Сатанизам је заснован на реалности, а не на болести. Само што ти знаш о томе оно што су ти рекли мама и тата.

 

Bajke za malu decu, sta mi znamo o realnosti?

Satanizam je zasnovan na materijalizmu i materijalnoj realnsoti - sto je opet nasa percepcija. Svaki kreten moze da zakljuci koliko je zla u svetu i da kaze i da to treba da se postuje jer je to ljudska priroda, al ne moze svaka budala da se usudi da kaze "ALO BRE LJUDI GDE IDEMO OVO!? STA SMO DOZVOLILI DA POSTANEMO" . Pretpostavljam da ciljas na lavejov satanizam.

Edited by Elitista u Povoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Satanizam je zasnovan na materijalizmu i materijalnoj realnsoti - sto je opet nasa percepcija. Svaki kreten moze da zakljuci koliko je zla u svetu i da kaze i da to treba da se postuje jer je to ljudska priroda, al ne moze svaka budala da se usudi da kaze "ALO BRE LJUDI GDE IDEMO OVO!? STA SMO DOZVOLILI DA POSTANEMO" . Pretpostavljam da ciljas na lavejov satanizam.

 

 

Не може свако, у праву си, али ја нешто не видим да се људски род слаже у тим реченицама што су великим словом. Зато су закључци о људима реални. Људи заиста јесу такви какви јесу, и то је чињеница коју не можеш променити. Таква нам је природа.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...