Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

Eee ček ček, videla sam to u Guglovim rezultat'ma pretrage, otvorim a ono neka Ramaxova jakna (a piše sakoJ sa ruskom kragnom). Ne spazih ovo.

Fala!

Javnite i ako vidite negde po radnjama takav sako. A prijalo bi i da je jeftiniji od ovog (imao dragi Ramaxove pantalone, nije baš da vrede onoliko koliko koštaju)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

to bih i ja voleo da nađem negde. video sam neke klince da nose fubu bejzbol košulje, ali sam više za neku manje džibersku varijantu.

 

FOTL ima verziju sa kratkim rukavom koja je kul isto, ali 3/4 ne mogu nigde da nađem

 

http://fruitoftheloom.vizioshop.com/majice/muske-majice/fruit-of-the-loom-short-sleeve-baseball-t-majica-bela-tamno-teget-61-026-we

Share this post


Link to post
Share on other sites

au kad spomenu Fubu, sećam se kad se tek pojavila ta marka kod nas, negde na prelazu iz osnovne u srednju, svaka šabančina je nosila nešto od njih

Malo si ti zakasnio da primetiš, pojavilo se kada si išao u peti razred, otprilike. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj Fubu je bio preskup 90-tih. Kvalitet mu nije bio najjaca strana, posedovao sam zimsku jaknu koja se brzo dematerijazovala u nista. Jedno preskupo nista.

P.S. Mada bilo je kul sto su Wu-Tang Clan nosili istu, tako je barem stojalo na etiketi koju sam dobio uz jaknu. :haha:

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...