Jump to content

2010.03.20. *Beogradska arena,Beograd* Rammstein


LazaGNR

Recommended Posts

za ovaj linijski bus nisam 100 posto siguran da jos postoji, a taksi vam je 900 din fiksno ako pozovete pink 9803 ili beogradski taksi 9801

 

Postoji, idu Jatovi busevi od Aerodroma do Slavije. Kosta 200 kinti, ako se dobro secam. Ali retki su, tj. idu na svakih sat vremena cini mi se, tako da je bolje hvatati 72 i platiti duplo manje (ili ne platiti :zuba: ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, ocel' neko samnom

 

Долазиш ли са неким смувљивим другарицама које не презају ни од чега, а средњошколке су? Ако не, онда ништа..,.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban savjet.

 

Dakle avion nam slijece oko 6:30.

 

Cime najbrze/najeftinije da stignemo do arene? Postoje li neki autobusi posle letova, posto mi je rekao drug iz BG da taksisti naplacuju 15e po osobi od aerodroma do arene.

 

Hvala na odgovorima.

 

te sto cekaju ispred aerodroma oteras u kurac, a narucis taxi na 9801 ili 9803, do arene max 12 evra bez obzira na broj putnika... ta varijanta za 9 evra sljaka samo na zakazivanje.

 

na bradonjama je bila garderoba improvizovana pored sanka u parteru.

Edited by djuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban savjet.

 

Dakle avion nam slijece oko 6:30.

 

Cime najbrze/najeftinije da stignemo do arene? Postoje li neki autobusi posle letova, posto mi je rekao drug iz BG da taksisti naplacuju 15e po osobi od aerodroma do arene.

 

Hvala na odgovorima.

Imaš tri mogućnosti:

- redovna linija 72 (http://www.gsp.rs/linija.asp?id=72), čekaćeš ga najviše 50 minuta i jednom kad kreneš za najviše 30 minuta vožnje + 2 minuta pešice si kod Arene;

- JAT autobus, ide svakog sata i moraćeš da zamoliš šofera da te ostavi na najbližem Areni stajalištu gradskog prevoza na autoputu; ako ne bude hteo/smeo, pitaj ga gde će te najbliže Areni moći da ostavi i gledaj da to ne bude sa one strane reke (železnička stanica ili Slavija);

- taksi, sa kojim treba da budeš pažljiv i da pre ulaska u auto pitaš koliko će te koštati ili eventualno dogovoriš cenu; bilo da ideš na taksimetar ili na dogovorenu sumu, od aerodroma do Arene sve iznad 1000-1200 dinara treba da te natera na razmišljanje :) šta god da uradiš, nemoj da ulaziš u auto koji ne pripada nekom udruženju, ti likovi deru samo tako.

Edited by ColourOfPain

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba mi karta za Galeriju I kategorija, ako neko ima nek javi na pm ili broj 0611615454.

 

 

Zna li neko da l' ima jos ovih u Areni? Juce na sajtu stajale dve karte, sad pise 0.

 

 

Ne treba vise. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se sutra pojavljujem sa ovim ispred Arene:

http://img94.imagesh...9/dscf1229w.jpg

i krecem sa dilovanjem,hahaha :haha:

 

 

Ima tu 26 karata za parter :)

Pa ako krenem da ih prodajem po 40 evra/komad...bice tu nekih 1000 i nesto evra :haha:

 

 

Eto meni para hehe... :)

 

 

Lazo zar nisi chuo da su te zute falsifikati. :haha:

Edited by F.O.A.D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se sutra pojavljujem sa ovim ispred Arene:

http://img94.imagesh...9/dscf1229w.jpg

i krecem sa dilovanjem,hahaha :haha:

 

 

Ima tu 26 karata za parter :)

Pa ako krenem da ih prodajem po 40 evra/komad...bice tu nekih 1000 i nesto evra :haha:

 

 

Eto meni para hehe... :)

 

kad sam te ja terao onda nisi hteo...

ako nista doslo ti je iz dupeta u glavu

:D

sto bi se reklo

:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

I'm having 2nd thoughts :lol: nekako mi se vise gleda nego djipa u rulji pa ne znam dal da menjam fan pit za neke tribine... one teleskopske (ako su to najvise, ne znam kako se zovu) su delovale kao da imaju kul pogled. Jel bio neko na tim sedistima, kako je?

edit; a ne, to je Galerija I kategorije :da:

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...