Jump to content

Koje albume slušate u poslednje vreme?


ManiaC

Recommended Posts

Dio > Dajmond ako cemo iskreno..

 

Ne, ispravno ide KD >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> svi ikad sto postoje, postojali i koji ce postojati.

 

Evo javio ti se butlegas, ja sam samo slusao KD/MF, MA i Emperor butlege, nijedan Amorphis butleg u zivotu nisam poslusao recimo. Nekako me mrzi da prolazim kroz mora loseg zvuka da nadjem vredne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nikad isti album više od dva puta dnevno ne pustim. eventualno ako sam nešto jako dugo čekao pa pustim dva-tri puta čim izađe ako mi se baš svidi. zato nikad nemam problem da se zasitim nekog albuma. baš sam skoro pričao sa ortakom o tome, kaže smorio ga neki album posle par meseci koliko ga je slušao (run the jewels 2 konkretno), dok meni i dalje zvuči sveže iako sve pesme znam maltene napamet jer sam ga slušao "u dozama". ne želim da se zasitim, a i previše muzike ima da bih se toliko zadržavao na jednom albumu ili izvođaču, a ponajmanje pesmi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zato si flipnuo kad si video moj last.fm onomad :D

 

Da, meni je to naucna fantazija :D

 

ja nikad isti album više od dva puta dnevno ne pustim. eventualno ako sam nešto jako dugo čekao pa pustim dva-tri puta čim izađe ako mi se baš svidi. zato nikad nemam problem da se zasitim nekog albuma. baš sam skoro pričao sa ortakom o tome, kaže smorio ga neki album posle par meseci koliko ga je slušao (run the jewels 2 konkretno), dok meni i dalje zvuči sveže iako sve pesme znam maltene napamet jer sam ga slušao "u dozama". ne želim da se zasitim, a i previše muzike ima da bih se toliko zadržavao na jednom albumu ili izvođaču, a ponajmanje pesmi.

 

Isto tako i ja mada s druge strane se javlja problem da se album povrsno slusa, nekad se jedan album slusao po mesec dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Khm... niste normalni sa ovom diskusijom :haha:

 

Kada mi se pesma dopadne mogu da je vrtim do besvesti... bukvalno...

 

Sad pregledah na last.fm-u, svrha neka i od njega, jel' :haha:

 

Anja Garbarek- Smiling and Waving, ko nije overio da je overi, pojavljuje se i cale jazz saksofonista Jan Garbarek na albumu.

Manes- Be all end all

King Crimson- Thrak, The power to believe

Rush- 2112, taj album se ne skida sa moba, uvek je tu

Lethe- When dreams becomes nightmares

Paatos- Kallocain

Devin Townsend Band- Accelerated Evolution

Leprous- The Congregation

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Већ пар дана обрћем целу оверкил дискографију. Просто невероватно колико је овај бенд феноменалан.Мада су они старији албуми (до Killbox 13) много пријемчљивији и креативнији него ови каснији.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...