Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

Ok, pretvaracemo se da Radulovic nije bio Vuciceva kurva i da se vase ribe nisu prcale pre vas....

 

 

 

edit...

 

Veliki Major znam sta ce reci za tu ojebinu od coveka, ali mogao bi da da malo iluminejsn stoki

 

 

STAPENDO!

Edited by Sreta
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje pitanje je bilo vise u smislu toga da zivimo u pogresnom sistemu vrednosti vec 30 godina,da su ljudi postali bukvalno zli i atmosfera generalno katastrofa.Da ne pominjemo kriminal,korupciju,siromastvo,nezaposlenost i generacije sjebanih ljudi zbog ideala i kombinacija raznih kretena od Slobe i njegovog rezima do ovog danas.

 

Pasivnost ne vodi nicemu,za mene su a to je samo moj licni stav apolitcni ljudi idioti,sto je ustvari i ime za njih jer idiot oznacava apoliticnog coveka.Odsustvo bunta omogucava rezimima(namerno u mnozini) da rade sta hoce i da nam sjebavaju zivote.Evo ja za mojih 27 godina stvarno ne znam da je u ovoj zemlji nekada bilo nesto bolje i ne vidim i da ce biti.Mozda nije samo resenje spakovati prnje i zapaliti mozda se ipak treba boriti,barem pokusati.Ima u Srbiji puno kvalitetnih ljudi samo su gurnuti u stranu.

 

Situacija u Srbiji u nekoj zemlji EU se razlikuju u tome sto kada njima tamo smanje plate za dvbadesetak evra oni izadju i gadjaju muriju molotovljevim koktelima nama ubiju plate i penzije da gotovo nemozemo da prezivimo i nista,svaki dan neko sranje i nista.To nije zdravo.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajde kad pričaš uopšteno... Baš zato što se borimo da preživimo i ne možemo da se bunimo. Kada bi svako od nas krenuo da ispravlja ono što ne valja, ne bi imao vremena vodu da popije. Važno je pregurati ovaj dan. To svakako nije zdravo. Dovelo je do toga da postanemo ponosni na sebe što možemo toliko lošeg da podnesemo, kao da se takmičimo u tome.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to je osnovni problem,u Srbiji se ne radi da bi se zivelo nego da bi se prezivelo.I to je rezimska osnovna prednost.To je ta zapravo prva i osnovna zrtva koju treba podneti,mogucnost ostajanja bez posla koga svakoga moze da pogodi.I naravno uporedo sa time je sto nema intelektualca koji bi predstavljali neku vrstu vodjstva ljudi koji zele da promene sistem i da vec jednom i u ovoj zemlji pocne da se zivi normlano.

 

Ali to je paralisuci strah.Ljudi su rusili sistemi i u tezim uslovima.

 

Opet ne mora da se ide da se bije sa policijom barem ne na pocetku postoje i drugi vidovi protesta i ostrijih protesta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...