Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

11 minutes ago, Srbin Hamza said:

opozicija bukvalno smećarska toliko da je samo kokijev Jovanović možda realna opozicija

 

Dzaba to kada ja koji ne pratim desavanja u zemlji nemam pojma ko je on niti kako uopste izgleda. Juce mi rece drug imas ovog novog Jovanovica ne moras Cedu vise da glasas. Hteo malo da me zeza jer se kao neki ovde prima na izbore i politiku. Eto to je bio prvi put da sam uopste cuo za lika.

17 minutes ago, vudun said:

Nadglasaće ga za 4 godine...

Rekao sam vam da Đilas i Vučić kalkulišu zajedno u saradnji sa stranim faktorom...

Sve je to inscenirao i naštelovano...

Zato više i ne učestvujem na izborima...

Sve su to govna, osim Nestorovića... i Batinih Šiptara...

Pa naravno. i jedni i drugi prst u bulju sa Sorosem. Samo maloumni to ne kontaju. Na nesrecu maloumnih je ovde bas dosta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

40 minutes ago, Srbin Hamza said:

 

bukvalno više glasova nego svi oni zajedno haha

 

 

 

opozicija bukvalno smećarska toliko da je samo kokijev Jovanović možda realna opozicija

ovo ostalo Srbi i dukatlije

i to kažem kao komunjara koja bi obesila salonske četnike na Terazijama

 

 

jesi gospodin kad oćeš da budeš

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muke na glasanju:

Jutros prilikom glasanja sam imao jednu vecu neprijatnost na glasackom mestu koje mi je dodeljeno. Naime prilikom cekanja da udjem u ucionicu ugledah kako na stolu pravo mom vidiku sedi moja bivsa profesorka biologije iz osnovne na koju sam se jako lozio. Iako je proslo 18 godina od kada smo se zadnji put videli ona je i dalje izgledala prekrasno. kako sam se potpisao i kako mi je prstic bio isprskan primetih da je ona tek na kraju sa jos dvoje i da je ona kontrolor. Uzeh ja moje listice i odoh iza standa da sednem kako bih zaokruzio konacno 3 i 7 i zavrsio ovu farsu kad osetih topao zadah i miris shanel petice na mom vratu. Okrenuo sam se i to je bila moja nikad prezaljena simpatija. Onako se sagnula i prisla blizu mog levog obraza i priupita me: Stefane opet se dvoumis, kao nekada davno na kontrolnom iz mog predmeta? Ja ostadoh nem ali na trenutak osetih kako njena desna ruka ulazi ispod moje dukserice i kako me miluje...zajaukah i rekoh profesorka nemoj te molim vas videce nas! Na to mi ona odgovori kako smo ovde bezbedni i kako je samo dovoljno da zaokruzim 1 i 1...iako je to bilo protivno moje volje ona je uzela moju rucicu i samo predjoh krugovima na oba listica kec...prosaptala mi je tiho nadam se da si to oduvek zeleo...iako sam zeleo samo da glasam za mikija i onog lika sa fona....ustadoh bojeci se da mi trenerku nije probila vlaznost mojih gaca i nekako sav skvrcen i tuzan ubacih listice u sanduce i napustih ucionicu misleci sta se sve to dogodi upravo...

 

P.S. Ovo je sigurno neko sa Yumetala

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 hours ago, Dark_Elf said:

...uživam sada dok čitam komentare na N1 i gledam kako su drugosrbijanci na aparatima... 
Lol.. jedni oće da se sele, drugi su u šoku, treći bi da idu na ulicu...

Ono, možeš da se slažeš ili ne slažeš sa tim ljudima ideološki koliko hoćeš, ali prilično sam siguran da N1 ekipa u proseku plaća najviše poreza po glavi stanovnika, a najmanje košta državu jer koriste većinom privatne bolnice, klinike, vrtiće itd.

Svake godine se iz Srbije isele hiljade upravo takvih ljudi. Dugoročno gledano, to su stotine hiljada evra izgubljenog poreskog prihoda po čoveku. Isto tako, to su ljudi (poput mene) koji se prosto neće vratiti dok Srbija ne uđe u EU, jer im je muka od života na margini civilizacije. Ne zato što je EU neka fantastična organizacija, nego zato što i takva kakva je ipak predstavlja neki minimum političke i ekonomske sigurnosti, slobode i vladavine prava koji u Srbiji jednostavno ne postoji.

Tako da ono, uživaj dok si još relativno mlad i dok ti ne trebaju državne usluge poput lekara, penzije itd. Za 20 godina ti neće biti nimalo zanimljivo.

  • Like 1
  • Upvote 11
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj buraz zivi u Svedskoj i kaze da su doktori kod nas bolji sto puta. Bukvalno dolazi da se leci u Srbiji privatno jer Svedjani ne umeju ni dijagnozu da postave cak ni kada pljunes lovu za vrhunskog privatnog doktora. 🤣Ista govna su svuda samo mozda negde u lepsim odelima. 

 

Samo neka svi odu koji su za EU u njihovu zemlju snova pa da pravimo dil sa Putinom da preuzme i ovu prciju posle Ukrajine, ali bez borbe.

  • Upvote 2
  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

54 minutes ago, HEFEST said:

Muke na glasanju:

Jutros prilikom glasanja sam imao jednu vecu neprijatnost na glasackom mestu koje mi je dodeljeno. Naime prilikom cekanja da udjem u ucionicu ugledah kako na stolu pravo mom vidiku sedi moja bivsa profesorka biologije iz osnovne na koju sam se jako lozio. Iako je proslo 18 godina od kada smo se zadnji put videli ona je i dalje izgledala prekrasno. kako sam se potpisao i kako mi je prstic bio isprskan primetih da je ona tek na kraju sa jos dvoje i da je ona kontrolor. Uzeh ja moje listice i odoh iza standa da sednem kako bih zaokruzio konacno 3 i 7 i zavrsio ovu farsu kad osetih topao zadah i miris shanel petice na mom vratu. Okrenuo sam se i to je bila moja nikad prezaljena simpatija. Onako se sagnula i prisla blizu mog levog obraza i priupita me: Stefane opet se dvoumis, kao nekada davno na kontrolnom iz mog predmeta? Ja ostadoh nem ali na trenutak osetih kako njena desna ruka ulazi ispod moje dukserice i kako me miluje...zajaukah i rekoh profesorka nemoj te molim vas videce nas! Na to mi ona odgovori kako smo ovde bezbedni i kako je samo dovoljno da zaokruzim 1 i 1...iako je to bilo protivno moje volje ona je uzela moju rucicu i samo predjoh krugovima na oba listica kec...prosaptala mi je tiho nadam se da si to oduvek zeleo...iako sam zeleo samo da glasam za mikija i onog lika sa fona....ustadoh bojeci se da mi trenerku nije probila vlaznost mojih gaca i nekako sav skvrcen i tuzan ubacih listice u sanduce i napustih ucionicu misleci sta se sve to dogodi upravo...

Zvuči ko 4chan shitpost, samo što nije u greentextu

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahhaha nema veze 2027 imamo popravni 

 

nista mi nema draze nego sto su ispusili Zavetnici i Dveri

a i Vuk Jeremic kockalone

3 hours ago, oʞɾoƃ said:

ljudi (poput mene) koji se prosto neće vratiti dok Srbija ne uđe u EU,

Znaci nikad 😭

Share this post


Link to post
Share on other sites

50 minutes ago, bo88gdan said:

Znaci nikad 😭

Onda nikad 🤷‍♂️

Koliko god da sam Srbin, na prvom mestu sam čovek, sa svim snovima, ambicijama i planovima koji uz to dolaze. Decenijama gledam kako moji roditelji traće životne prilike čekajući da dođu bolja vremena, neću ponoviti njihovu grešku. (Pre)ostalima sve najbolje.

  • Like 2
  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

7 hours ago, oʞɾoƃ said:

Svake godine se iz Srbije isele hiljade upravo takvih ljudi. Dugoročno gledano, to su stotine hiljada evra izgubljenog poreskog prihoda po čoveku. Isto tako, to su ljudi (poput mene) koji se prosto neće vratiti dok Srbija ne uđe u EU

Pa sve je to lepo, samo što ta ista EU nas neće. 
Možemo da dubimo na glavi, neće nas hteti. 

I mojne ono "neće nas dok se ne samodisciplinujemo", jer politika ne radi na takav način. Preko noći bi nas primili (kao onomad bugare i rumune) samo ako bi im bilo u interesu. Trenutno im nije, i trenutno baš oni poprilično pomažu Vučiću da ostane na vlasti. 
Nešto ne vidim da se pretrgoše da ga smene. 

Ali sve u svemu, globalno gledajući, EU ekipica je otprilike najpatetičnija na celom svetu, među velikima. 
Niko je ne jebe 2%. 
Ni ameri, ni rusi, ni kinezi... eno skoro ih i Izrael iznapušavao... može Ursula Fon Der Lajen da laje koliko hoće, niko od ozbiljnijih igrača ne zarezuje EU. 
Evo i afrikanci su u zadnje vreme u fazonu.. pušite ga francuzi. 

3 hours ago, oʞɾoƃ said:

Onda nikad 🤷‍♂️

Koliko god da sam Srbin, na prvom mestu sam čovek, sa svim snovima, ambicijama i planovima koji uz to dolaze. Decenijama gledam kako moji roditelji traće životne prilike čekajući da dođu bolja vremena, neću ponoviti njihovu grešku. (Pre)ostalima sve najbolje.

Slažem se 100%. 

Jedino što ja mislim da "čekanje da dođu bolja vremena", BILO GDE, na kugli zemaljskoj je pogrešan koncept. 
Ne treba čekati nikoga, i nigde. 
Čoveku može doći životna prilika i u Srbiji, i u Bangladešu, i u EU. 

To što drugosrbijanci vole da za svoju nesposobnost da krive Srbiju i okruženje u kom su odrasli, a ne gledajući jesu li oni možda ti koji nemaju ideju kako popraviti sopstveni život. 

Kažem ti Gojače, 70% te ekipe sa N1, da im daš radnu vizu u EU, ne bi moglo ništa drugo da radi do da pere suđe. 

Ako se oni u doba interneta nisu snašli da uče, i krenu da rade nešto, već im je na prvom mestu da kukaju na N1 kako ih je Vučić upropastio, ne bi im ni promena Vučića pomogla. 

  • Upvote 3
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

15 hours ago, perzekjušn menijak said:

A zipa ovog što pominje Ruse.

Pa ti Rusi su još veći polusvet od većine Srba.

Daleko im lepa kuća.

Polusvet? Ne znas ti kakva su govna na zapadu. Ispred kluba trazim upaljac da upalim cigaru i pitam preko 200 mladih Svedjana koji stoje napolju i puse i niko nece da mi pozajmi da zapalim cigaru. Bacio bih atomku na govna jebem im mater usranu. Pridje mi  jedna Svedjanka  posle skoro pola sata  i rece mene je sramota sta sam ja videla sada. Uze nov upaljac iz torbice i pokloni mi i to bas neki lep. 

Drugi primer upoznam lika u klubu u Geteborgu i provedemo celu noc sikajuci i zajebavajuci se. Lik bukvalno hvatao ribe, dovodio ih do mene i muvao ih umesto mene u moje ime. Ja samo kupio kajmak. I kaze lik sutra da me zoves idemo ponovo bilo je ludo i nezaboravno. Ja rekoh ok. Dao mi broj telefona i FB. Sutra se ne javlja ceo dan kao i nikada vise. Pitam buraza sto li se lik ne javlja bas steta, a on ce na to u fazonu da je neverovatno da mi je neki Svedjanin uopste dao broj telefona i FB i sto se uopste druzio samnom. Da nije bio pod uticajem alkohola i droge to se nikada ne bi desilo. Teska su to govna, to nema u Srbiji da sretnes ma koliko trazio.

Edited by HEFEST
  • Upvote 2
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

21 hours ago, oʞɾoƃ said:

N1 ekipa u proseku plaća najviše poreza po glavi stanovnika, a najmanje košta državu jer koriste većinom privatne bolnice, klinike, vrtiće itd.

N1 ekipa, koja 2011. dovodi Davida Petreusa, direktora CIA za vreme Bušove administracije, da bude stručni konsultant formiranja N1 TV u Srbiji - ne košta državu? 🙂

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Miilos said:

Šta je bilo dalje? :haha:

Upaljac je bio sa slikom nacrtanih nekoliko spermatozoida. Ja gledam u nju i nasmejem se, a ona mi namignula. Rece da ima decka i da mi je slucajno dala bas taj upaljac i da nije bilo tendenciozno. Akcije u klubu je bilo i vise nego sto je normalno (zato sto cutis, djuskas i sikas, a da sam progovorio ne bi me udostojili sekunde paznje), Svedjanke zategnute kao pracke, ali sve su to govna sa izuzetkom te predivne devojke. 

Moj brat zivi tamo od 1990. godine, bukvalno ceo svoj zivot i nema ni jednog jedinog prijatelja. Nekoliko skolskih drugova vidja jednom godisnje i to je to. Jebem ti takav usran zivot. Pre bih ovde govna jeo nego tamo ziveo.

  • Like 1
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo crnkinju nisam pored Svedjanki(mada mogu da upisem tu Nemicu jer je to isti kurac), ako ne racunamo srpske crnkinje tj. ciganke. Crnkinja je na redu da se stiklira, dobro me podsetiste. U zadnje vreme sam previse statican. Moram da se razmrdam malo. 😔

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, Srbin Hamza said:

N1 ekipa, koja 2011. dovodi Davida Petreusa, direktora CIA za vreme Bušove administracije, da bude stručni konsultant formiranja N1 TV u Srbiji - ne košta državu? 🙂

 

Mislim da je Gojak pod "N1 Ekipom" mislio na ljude koji dolaze na N1 portal i komentarišu, ne na N1 TV Ekipu, ili na političare. 

A i ja sam mislio na ljude koji komentarišu, pa sam rekao da bi 70% moglo samo suđe da pere u EU. 
Da sam mislio na opozicione drugosrbijanske političare, rekao bih 95%. 

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...