Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Desavalo mi se to... Ako je nesto dobro, onda se u snu izbedacim, jer sam "svesna" da sanjam i da cu se uskoro probuditi...

Od jutros sam bas skenjana... :sad: I to zbog sna. Sanjala sam drugaricinu mamu koja je umrla pre skoro dve godine. :cry::cry::cry: I, jos, kao ja znam (u snu) da je ona umrla, i nije mi jasno kako je opet ziva. A pored mene je ta moja drugarica i ne smem da joj kazem da joj je mama umrla, iako ustvari znam da ona zna, ali necu da se sjebe, da bude tuzna. Njena mama inace nije licila na sebe, ali sam ja znala da je to ona. To je bilo na mojoj gajbi (koja je u snu bila drugaricina gajba) i njena mama mi se bas obradovala kad me je videla. Na kraju sna nam je pravila rucak i sve mi je bilo uzasno tuzno. :sad: Danas sam ceo dan pod utiskom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ RNA- uh, to je bas lep san. I meni se kao detetu desavalo da sanjam poznate face.

ОК познате фаце, али Клас Ингесон??? Могао сам исто тако сањати Роџера Љунга или Хокана Милда, све позната фаца до познате фаце.

Ајде да су били Равели, Бролин, Далин или Хенрик Ларсон, или она два Андерсона, па и да разумем.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj deda odvaljuje nogom u zid tokom sna i vice "GOOOOO!!!!"... :)

Igrao je godinama fudbal, mukica. :icon_ne:

 

A majka bulazni u snu samo tako. Nazalost, to sam nasledila od nje... :lol:

 

Skorije:

-Jesi budna? (ja)

-mhm... (sova)

-pa sta radis?

-AAAA, pusti me, sto mi ne das da prodjem kroz zid?!!

-STA?!!

-Ivana, sine, znam da si u rukama slaba, ali sto ti je glava cvrsta...

- :wacko::blink:

 

Ili:

- Mama, jel me volis?

- Da, ali mislim da si kreten.

- wtf.gif

 

Preplakala sam ceo dan. tuga.gif

:):):) savrseno ... "sto ti je glava cvrsta" :):) ... bravo ...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Знам да сам рекла да овде више нећу долазити, али ово је преседан.

 

Сањала сам црвени тепих, Тома Круза и ону његову малу Кејти, и како јој пред камерама изјављује љубав тако што крене да јој додирује груди (речено на фин начин а да би било реалније додаћу и ) к'о сировина...

 

ЗНАЧИ ја више не смем да спавам БРЕ :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Знам да сам рекла да овде више нећу долазити, али ово је преседан.

 

Сањала сам црвени тепих, Тома Круза и ону његову малу Кејти, и како јој пред камерама изјављује љубав тако што крене да јој додирује груди (речено на фин начин а да би било реалније додаћу и ) к'о сировина...

 

ЗНАЧИ ја више не смем да спавам БРЕ :violent:

 

sigurno sajentolozi imaju neki ritual tog tipa... tebe je u stvari u snu poseo mracni gospodar Xenu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa verovatno ti je on zbog necega bio u podsvesti. Mozda je nekada napravio neki preksrsaj koji mu nisi oprostio ili neki lep potez koji ti je ostao negde duboko u mozgu.

Јок, само га се сећам као Швеђанина који је добро играо. Био је дуго у Евертону, ако се не варам (или је то био Јонас Терн).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јок, само га се сећам као Швеђанина који је добро играо. Био је дуго у Евертону, ако се не варам (или је то био Јонас Терн).

 

 

Pa dobro, u nedostatku inspiracije ili preteranoj kolicini iste, dok sam isla u skolu, cesto sam sanjala da su mi profe poznati fudbaleri ili muzicari, kao ono, milina ti da ides na njihova predavanja i sve je je tako sjajno i bajno.

 

2004. pred cetvrtfinale EP u fudbalu sanjala sam da ce Portugal i Engleska igrati nereseno 2: 2, cak ako se dobro secam da su Englezi vodili na poluvremenu, sa 2: 0 i na kraju na penale dobio Portugal. Na javi se tako bas i desilo. Da sam odigrala na kladionici iz 2 u x, obogatila bih se.

 

Imala sam ja jos takvih vizionarskih momenata, ni sama nekim stvarima ne verujem....

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени се често дешавају дежа ви моменти, за које сам сигуран да сам их видео раније у сновима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sanjao da sam na koncertu Iron Maidena u Budimpesti, na turneji Golden Years tour, predgrupa im je bio Pokolgép, i da sam se upozanao sa nekim madjarskim metalkama. Sta je posle bio mozete i sami da predpostavite.

Edited by Wild_Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени се често дешавају дежа ви моменти, за које сам сигуран да сам их видео раније у сновима.

 

 

Ah, pricaj mi o tome. Veoma je moguce sanjati neke stvari i posle ti se stvarno dese u realnosti. Ne bih da ulazim u to da li je u pitanju samo podsvest, ili su neke vizije, ili nam neko nase drugo ja govori sta da radimo. U svakom slucaju, verujem da je nekada dobro u zivotu postupiti onako kako ti san nalaze, jer neces pogresiti.

 

@Wild Tiger- E pa ja ti zelim tako dobar provod i na javi. I ne mora da budu Maideni. :rolleyes:

Edited by Shamandalie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sanjao da sam na koncertu Iron Maidena u Budimpesti, na turneji Golden Years tour, predgrupa im je bio Pokolgép, i da sam se upozanao sa nekim madjarskim metalkama. Sta je posle bio mozete i sami da predpostavite.

Posle toga nije bilo nista, makar ne ono sto si najvise prizeljkivao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam sigurna jel ovo spada ovde ili u 'vas najveci blam', mada nije najveci, bilo je i gorih gluposti...

Dakle, sanjala sam 'cudan san' zakoji, kad sam se probudila, niosam bila sigurma da li je bio san ili java ('Medj javom i med snom'), i ceo dan nisam htela da progovorim sa cimerkom!

Konverzacija je isla otprilike ovako:

-'oces kafu?

-Necu!

-Sto?

-Ne razgovaram sa tobom!

Ceo dan je pokusaval da komunicira samnom, a ja sam tek uvece prokontala da nista lose nije uradila, da sam sve samo sanjala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzim, ali zaista MRZIM kada nekome ispricam sta sam sanjala a onda taj neko uzme3 ui cita kojekave sanovnike i horoskope i analizira to!!!!!!!!! Grrrrr!!!

 

Narocito bacam hejt na sanovnike i dnevni horoskop.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E?

 

Molim te ako ti se slucajno desi da naletis na mladunce gavrana (mada sumnjam da su to gavranovi vec mnogo verovatnije gachci...) ili vrane javi mi molim te :)

J asam zagrizeni korvidofil!!!

 

E jbg offtopic.

 

mada...

 

cesto sanjam gavranove i vrane, ali smatram da je to super, gavran je simbol sunca. To ne pise u prokletom sanovniku!

 

Dakle ne verujem, upao si mi u post :)

 

A za gadjanje krovida minus i packe .... I ostalo po redu :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E?

 

Molim te ako ti se slucajno desi da naletis na mladunce gavrana (mada sumnjam da su to gavranovi vec mnogo verovatnije gachci...) ili vrane javi mi molim te :)

J asam zagrizeni korvidofil!!!

 

E jbg offtopic.

 

mada...

 

cesto sanjam gavranove i vrane, ali smatram da je to super, gavran je simbol sunca. To ne pise u prokletom sanovniku!

 

Dakle ne verujem, upao si mi u post :)

 

A za gadjanje krovida minus i packe .... I ostalo po redu :no:

Ha to je onda veoma subjektivno i ne fer sa tvoje strane ... jer i ti mozda mrzis neko kuce, dok ja sa druge strane obozavam sve pse ovoga sveta ... oni su po meni savrseni ... no to za temu o ljubimcima ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...