Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Ma kakva bolest.

Evo ja dodjoh do cifre od oko 700 CDa, nemam gde vise da ih stavljam... ionako mi je trebao novi raspored u sobi.

 

:rockdevil: Jašta!

 

Ja svoje nisam brojao sigurno 2-3 godine. Sad se selim u novi stan i tu će mi cijela jedna soba biti posvećena isključivo CD/vinyl/DVD i knjigama i stripovima.

Tu ću sve da skladištim i sistematizujem. U nju neću ubacivati ni kompjuter ni net konekciju uopšte, kao ni kablovsku, TV će mi u njoj služiti samo za DVD. Znači, kad se čita/sluša/gleda, da se upravo to radi, a ne da blejim na kompu/vrtim TV i slične gluposti što jedu vrijeme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne jurim ih aktivno, polako xD

 

E, da, imam i Wishbone Ash - Argus, video je ja pre jedno 4-5 godina u Nišu na ulici, i nisam imao pare da je uzmem, i reko ae sledeći put ako je bude, nisam je rezervisao...

 

I dođem posle 3 dana, nema, prodala se.

 

Pričam mesecima posle toga ovu priču drugaru kako nisam imao pare da je uzmem, i on mi ladno kaže ''E brate, ja sam je uzeo! Dobiješ je od mene na poklon!''.

 

I evo do dana današnjeg mi je nije dao, izgubio je negde kad je krečio kuću, al' ja je se ne odričem :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad se selim u novi stan i tu će mi cijela jedna soba biti posvećena isključivo CD/vinyl/DVD i knjigama i stripovima.

Tu ću sve da skladištim i sistematizujem. U nju neću ubacivati ni kompjuter ni net konekciju uopšte, kao ni kablovsku, TV će mi u njoj služiti samo za DVD. Znači, kad se čita/sluša/gleda, da se upravo to radi, a ne da blejim na kompu/vrtim TV i slične gluposti što jedu vrijeme.

 

i ja sam razmišljao da nešto slično uradim u budućnosti, ali onda bi mi trebala i posebna soba za sport, a to bi onda već bilo mnogo posebnih soba :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Evo ja dodjoh do cifre od oko 700 CDa, nemam gde vise da ih stavljam... ionako mi je trebao novi raspored u sobi.

 

Svaka ti čast, a jesu li to sve originali ili si sve računao?

 

Ja što se originala tiče još nisam do stotke došao( :redface:), ali blizu sam, a ove ostale(da kažemo :mhihi:) nisam odavno brojao, verovatno oko 350-400 komada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma za ovih 700 originala je ovaj naklon, mada po godištu bi reko da me razumeš na koje smo sve načine dolazili do muzike, na originale smo mogli da računamo jedino odlaskom preko grane, obzirom da si kod nas mogao do 2000-te(mada i kasnije) samo najveće i najpopularnije bendove da nadješ, mada je i toga bilo premalo.

 

Pošto smo na temi ionako... Master of Puppets prvi original, uzet 98-e!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...