Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Teško Vudune brate..

 

Nego mene najviše brine trajanje od 80min, sećam se da mi je DM bio prenaporan za slušanje, umesto da naprave kratak, koncizan album, oni ga otežu do maximuma!

 

 

+ 1

 

Baš prija što su odradili ovako jednu kraću brzalicu, bez mnogo palamuđenja. "Magnetic" je baš znao baš da ubija s tim dužinama, mada oni odavno nisu pisali neku stvar koja je bila ovako "na keca".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Песма и није тако лоша, заправо. Рекао бих да звучи мало боље од прошлог албума. И даље нећу да се надам много. Ако не буду песме развучене има шансе да буде пристојан материјал. Омот је ружан.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni ovo bolje od svega što je Metalika izbacila u poslednjih 20 godina :haha:

 

mada su rifovi kretenski, odsvirani milion puta od strane milion bendova

tekst ne bih da komentarišem :haha:

 

odličan komentar i odgovor na njega:

 

Oh yeah, we will see how lars gonna play the song live

 

 

 

masking the double bass with the China cymbal

 

 

 

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono, da ne pise ispred Metallica, ne bih ni pustao ovo posle 10te sekunde.. Mada je zanimljivo cuti ih kako drljaju tresericu od 3 minuta u 50+

Mada mi ne treba ovo od njih u ovim godinama, dajte mid tempo, catchy refrene, poneku zajebanu baladu, ako bas oce da se izdrkavaju nek snime instrumental od 10 minuta i dosta. Nek puste Load malo jbg

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teško Vudune brate..

 

Nego mene najviše brine trajanje od 80min, sećam se da mi je DM bio prenaporan za slušanje, umesto da naprave kratak, koncizan album, oni ga otežu do maximuma!

 

Mora da bude malo duže, što duže to srcu draže.

Ova pesma nema ni solažu, ali očekujemo višeminutne Kirkove bravure.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Death Magnetic veličanstven? Sa tri dobre pesme i krš produkcijom, teško! Upravo malo preslušavam album, ako bih uporedio ovu novu sa prvom sa DM, rekao bih da je prilično lošija, nekako prazna, jedino je vadi mnogo bolja produkcija, mada je meni That Was Just Your Life možda i najbolja pesma sa DM-a, uz All Nightmare Long i My Apocalypse, ostatak albuma prilično bedan i preeedugačak!

 

Mora da bude malo duže, što duže to srcu draže.

 

 

Ma de duže, uz ovakav stil, najbolje bi bilo da album traje ko Reign in Blood, zato album i zvuči kao neka vrsta nakaradnog ...and Justice-a, e to je bio album, mogao je da traje i tri jure, ne bik se bunio!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono, da ne pise ispred Metallica, ne bih ni pustao ovo posle 10te sekunde.. Mada je zanimljivo cuti ih kako drljaju tresericu od 3 minuta u 50+

Mada mi ne treba ovo od njih u ovim godinama, dajte mid tempo, catchy refrene, poneku zajebanu baladu, ako bas oce da se izdrkavaju nek snime instrumental od 10 minuta i dosta. Nek puste Load malo jbg

 

Potpis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...