Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Meni i dalje nije jasno kako je SNS osvojio skoro 50 %

Da li je narod zaista postao toliko prost i površan... Ma nemoguće, ko zna kakva je sve ovde krađa bila... A možda je i moguće, jebem li ga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neralno je da su dobili više glasova nego prošli put (1,8 vs 1,7 miliona), tako da je krađa/prisila više nego očigledna. Pre 2 godine je bilo dosta ljudi koji su zaista verovali u Vučićeve budalaštine, a znamo da se dosta u njih u međuvremenu razočaralo (industrija, prosveta, zdravstvo, deo policije, pa čak i deo penzionera). Ako neko nađe 10 ljudi koji su na prošlim izborima glasali za nekog drugog, a sada za SNS, kupujem mu gajbu piva :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa tih 100k glasova viška su dobili zbog pupsa i par manjih stranaka koje pre nisu bile sa njima, plus otimačina, ljudi imaju 8 stranaka i pokreta sa njima u koaliciji, kao agent smit su, upijaju i multiplikuju se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto. Evo dosao za Srbiju, okup rodbine kad dodjemo mi gastarbajteri, vecina rodbine koja pripada "prostom" narodu, sramim se, glasalo za SNS uprkos svim stavovima, cak i pricaju sve ono sto Radulovic hoce da radi, al kazu da je Vucic mnogo uradio, vise nego sve prethodne vlade zajedno. Ja slusam i ne verujem, jedino cale i brat glasali za Radula ... Uzas. Kao, moras da glasas za njega. A koliko takvih ima u Srbiji, tacni su rezultati. 50% je prenapucano, ali 40 - 45% je skroz validno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ok da glasaš ako ti nabace dobar posao, i ja bih, ali veliku većinu njihovih glasača nisu zaposlili, a i ove što su zaposlili su uglavnom neki sranje poslovi, mada u kakvoj smo situaciji i minimalac ti dođe kao spasenje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo ovo sto Oak kaze, da imaju neke koristi od toga pa ajde, nego glasaju za lika jer misle da stvarno radi sve to i da stvarno drzava napreduje i ima profit i sta ti ja znam, ko u paralelnom svetu da zivim, u Beogradu okruzen ljudima koji su pametni i svi bojkotuju Vucica, i onda dodjem u Paracin, u manje mesto, i kao paralelni univerzum, apsolutna suprotnost. Jebem li ga, ne pise nam se dobro svakako ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vučić je ozbiljne rezultate imao u svim beogradskim opštinama, tako da uopšte nije bilo značajno da li se radi o Beogradu ili manjim mestima

 

 

imam utisak da je prodaja železare prošla potpuno nezapaženo, osim što su se javili razni "stručnjaci" kojima smeta to što su Kinezi otkupili imovinu, a ne i dugove

sumanuta primedba, niko normalan ne bi preuzeo tuđe dugove u takvoj situaciji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni to na korist nije u redu, jebem vas. Fazon ok je kad ja dobijem posao stranački, ali nije ok kad neko drugi dobije xD

 

Meni niko u užoj familiji nije glasao za Vučića, mogu da garantujem do trećeg kolena :wub:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vučić je ozbiljne rezultate imao u svim beogradskim opštinama, tako da uopšte nije bilo značajno da li se radi o Beogradu ili manjim mestima

 

 

Beograd? Krug dvojke - only counts, a tu su ispušili, doduše i na vračaru, al' za dlaku.

 

Al' će zato sad da nAjebeeemo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni to na korist nije u redu, jebem vas. Fazon ok je kad ja dobijem posao stranački, ali nije ok kad neko drugi dobije xD

 

Meni niko u užoj familiji nije glasao za Vučića, mogu da garantujem do trećeg kolena :wub:

 

Pričam za neku kombinaciju preko poznanika ili šta već koji je u stranci i koji ti nabaci šljaku u zamenu za glas, ne mislim da guliš sa plakatima i flajerima, to je čist debilitet makar bio direktor javnog preduzeća posle dve godine..

Edited by Oak
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

za uskrs sam isao u tazbinu..

tast i tasta, dobri ljudi, vredni, ali...

 

dok smo sedeli u dnevnoj sobi, TV je bio upaljen na kome se smenjuju red raspevanog naroda, red Vucica..

ja tu nista drugo nisam video..

 

u jednom momentu na Pink-u se pojavi ona abominacija iz Informera, urla kako opozicija hoce da ubije Vucica ili sta vec i na pola ekrana prikazuje se lincovanje Gadafija..

zena i ja izneverovasmo koliko smo dugacki i tu krene ubedjivanje sa njima..

sve se oni slozili sa nama, jeste u pravu ste, tacno, sramota sta rade.. ali nista nisu do sad uspevali da povezu u jednu smislenu celinu..

moj tast je elektricar, izuzetan majstor, mnogo radi, prezire lenjost i jednostavno se covek poistovetio sa Vucicem koji ne ide u WC i jebiga..

 

zenina koleginica iz knjizare glasala za SNS, zato sto je njen muz uspeo da se zaposli preko njih i sad je gradjevinski inspektor..

i naravno, moj cale, izborni veteran, uvek spreman da glasa za najbesmisleniju i najgoru opciju u ponudi

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...