Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

 

Dosta je bilo

55 mins ·

 

Izlaznost pobeđuje Aleksandra Vučića. Kandidati poput Belog Preletačevića bude glasače do kojih ni mi ni ostali kandidati ne mogu da dođu. Važno je da i on učestvuje na izborima i zato pozivamo glasače koji nisu nekom drugom dali potpis da ga podrže.

 

 

 

Од јутрос невиђене опструкције са нотарима у Београду, одбијање да се изађе на терен због "хигијенских услова" и "угоститељског објекта" иако су нам до сада радили, очигледно је некима прпа од чикине кандидатуре!

 

psiho pritiso notare

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je sve pitanje.

Pričali su i mnogi pre Radulovića slične stvari, pa prc. Utalili se, čim su došli na vlast. Ne bih ja nikome verovao stoprocentno, iako mi se sviđa mnogo toga što kaže Radule.

 

imam 100 stvari da zamerim raduletu i djb (cak mi ponekad i idu na nerve sa izjavama) - ali za sad nisu uradili nesto sto bi me navelo da pomislim da su ekipa lopova. trenutno mi je na sprskoj politickoj sceni to najvazniji kriterijum.

videcemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam 100 stvari da zamerim raduletu i djb (cak mi ponekad i idu na nerve sa izjavama) - ali za sad nisu uradili nesto sto bi me navelo da pomislim da su ekipa lopova. trenutno mi je na sprskoj politickoj sceni to najvazniji kriterijum.

videcemo...

 

Videćemo...

 

Do tada... evo ti da pariš oči malo... ;)

 

https://twitter.com/...930565843374080

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Злоупотреба деце у политичке сврхе је укључивање деце у политички живот од стране одраслих, а које не представља аутентиично вршење политичких или партиципативних права детета и којим се детету као појединцу или деци као групи угрожава безбедност, здравље, развој, достојанство или друго лично добро или добробит детета, коришћењем односа моћи, принуде односно злоупотребом поверења"

 

kljucno "i"

 

da li se ugrozava dostojanstvo samo zato sto se radi o vucicu?

 

znaci kad roditelj dodje sa detetom na ramenima na protest ne davimo beograd ili ne damo rtv to isto ugrozava dostojanstvo? nece biti...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci kad roditelj dodje sa detetom na ramenima na protest ne davimo beograd ili ne damo rtv to isto ugrozava dostojanstvo? nece biti...

 

Pa dobro, nije sad baš to uporedivo.

Čovek koji dođe na protest sa detetom na ramenu, možda nije imao gde da ga ostavi.

Ali bilo bi uporedivo da recimo uzme i tera dete da skandira političke parole sa protesta.

 

Ovde je dete dobilo zadatak da učestvuje direktno u propagandi, a to je najodvratnije.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Boriću se protiv lažnih kandidata, kandidata bez stranke, oni koji pokušavaju da se prikažu kao novi, poput Jankovića i Jeremića, a iza sebe imaju brojne kompromitovane ljude", naveo je Parović.

 

vec vidim ovog kako dobija nerealnu minutazu svuda da laje na opoziciju, potezi ocajnika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne treba vucarati decu ni tamo, to je otprilike ovo ugrozavanje bezbednosti i zdravlja

 

treba normalizovati politiku i zbaciti odijum iz njem politika je normalna i neizbezna ljudska aktivnost i niko ne treba da se plasi ni sramote ni batina nego treba da se ponasa spontano, autenticno i (jedino onda i) odgovorno. a roditelji su autoritet svojoj deci i mogu da ih vaspitavaju s kojim god oce uverenjima mogu da ih vode na metal koncert u pozoriste u crkvu i na miting, to je sve deo zivota.

 

ja bih preporucio svima koji zele nesto da kritikuju da ukljuce mozak i upere kritiku tamo gde je problem stvaran i resiv

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' može nekako Belom da se da potpis online?

Daću sve podatke, ličnjak, šta treba....

Jbg, cirkam večeras, i sutra mi neće biti uopšte do toga da vatam bus do grada. mamuran ko zemlja... a dao bi Belom, što da ne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...