Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

Otkazivanje koncerata je još i najmanji problem u ovom klerikalizovanom društvu, mislio sam da je pitanje cenzure slobode izražavanja rezrešeno još davnih dana ali društveni regres je prisutan na mnogim poljima pa i na ovom. Na kraju je i najpametnije da se otkaže jer ovo nije vredno nekih fizičkih sukoba i eskalacije nasilja. To nam je što nam je.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verujem da imaju jer to su sve vernici koji su tu eto jer je to Srpsko, oni su Srbi samim tim mora da se veruje i kako drugi kazu to je to, nema tu mnogo razmisljanja svojom glavom. Kao da nikada niste imali kontakte sa takvim ljudima ili diskutovali sa njima o religiji. Oni koji su najbucniji to su ljudi koji pojma o tome nemaju, samo da se slave slave, Bozici, Uskrsi i Pravoslavne nove godine.

38 minutes ago, Haos sam ja said:

Otkazivanje koncerata je još i najmanji problem u ovom klerikalizovanom društvu, mislio sam da je pitanje cenzure slobode izražavanja rezrešeno još davnih dana ali društveni regres je prisutan na mnogim poljima pa i na ovom. Na kraju je i najpametnije da se otkaže jer ovo nije vredno nekih fizičkih sukoba i eskalacije nasilja. To nam je što nam je.

Pa velik je problem jer je to kako i oni sami kazu pobeda za njih i dokaz koliko su oni u stvari mocni. Samim tim u buducnosti ako pojedes govno sa ovim, pojeo si govno sa svim buducim dogadjajima gde ce nekome da se digne i protestvuje bilo koji koncert ili dogadjaj u ime Hriscanstva.
Jeste vredno fizickog sukoba i nasilja jer je jedino to sto takvi ljudi razumeju i jedini nacin da se napravi kontra. Ne kazem da treba ici pa napadati te ljude koji bi protestvovali ali kao i za sve u zivotu ako te neko napadne trebas da se odbranis, a ne da podvijes rep i zavuces se u svoju rupu.
Taj stav to nam je sto nam je, je stav mlakonje i to generalno ne bi ni trebao da je stav nekoga ko slusa ovu muziku.

Da li je istina ili ne ali Pravoslavci ponosno pisu da je koncert ipak otkazan i neko je jos juce pisao da karte za koncert nije moguce kupiti.

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

21 minutes ago, Kumodraski Vo said:

Pa imace muda da napadnu klince neke metalike..

Naravno, samo to i mogu. Na nivou antife, stoka.

52 minutes ago, dimmu1 said:

Verujem da imaju jer to su sve vernici koji su tu eto jer je to Srpsko, oni su Srbi samim tim mora da se veruje i kako drugi kazu to je to, nema tu mnogo razmisljanja svojom glavom. Kao da nikada niste imali kontakte sa takvim ljudima ili diskutovali sa njima o religiji. Oni koji su najbucniji to su ljudi koji pojma o tome nemaju, samo da se slave slave, Bozici, Uskrsi i Pravoslavne nove godine.

Svjestan sam ja toga dobro, al je jedno lajat po Internetu ili đe već a drugo bit na licu mjesta tu i tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je.
Fuck off posers, whimps and ortodox christians.

1 hour ago, Kumodraski Vo said:

Mene vise zanima sta ce za Taake da bude, mada oni nemaju toliko otvorene anti pravoslavne estetike..

Nemaju, ali imaju mnogo vece pacijente, Anti-Fa botove.
Pre par godina u Americi sta je bilo, po NY su trazili ljude sa Taake majicama pa im slali pretnje smrcu jer podrzavaju Hoest-a, starog Nacistu 🤣
Cela turneja im je otkazana jer je neko posle toliko godina otkrio sliku gde je corpse paint-om nacrtao Svastiku na grudima pa su svakom klubu slali pretnje kako ce proci kao i organizatori Horninih koncerata. Ko ne zna sta je bilo sa Hornom. Ista ekipa, ista optuzenja, preko noci su upadali i demolirali klubove gde su trebali da sviraju, slali pretnje smrcu vlasnicima istih ako se koncert odrzi ali za razliku od Hoest-a Horna nije odustala i izgurali su celu turneju i u najgorim delovima USA menjali klubove u poslednjem trenutku. Pricao mi je ortak kada ih je gledao u Njujorku da su svirali sa nasim Bane-om u dvoristu iza neke Meksicke cvecare. I to je tipa druga ili treca lokacija koja je promenjena tog dana zbog problema gore i samo ti salju razlicite mail-ove 'ipak je ovde, pomerili smo sad na drugi deo grada tamo' itd itd. Ides na koncert tako sto udjes u cvecaru, pokazes kartu (ko nije kupio kartu na vreme bila je sifra za ulazak) i oni te sprovedu kroz zadnji deo za radnike da izadjes u dvoriste.
Kod nas nije toliko ekstremno ali kako se ide sa protestima za sve zivo, idemo lagano tim tempom Amerikanaca da nam nista ne valja, tuzba za ovo, tuzba za ono, protest za ovo, protest za ono.
Veci je problem Nordjevel i to ako ih i ovi iz Valjeva otkriju i tu ima da padne jedna tuzba 😆

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otkazan je koncert.

 

*** BELGRADE SHOW CANCELLATION STATEMENT / NEW SHOW BRNO, CZ ***
Unfortunately, we have to announce the cancellation of our upcoming Belgrade show in Dorćol Platz.
Krzysztof Drabikowski's Батюшка has been targeted by extremist orthodox church representatives calling for protests. Inciting and pushing their followers to "peacefully" protest in front of the venue the day of our show and form blockades. While these leaders seem not to be a real danger, their followers, blinded by faith like sheep, are often supported by far right hooligans and such kind of violent animals. They already attacked the local promoter and their crew.
The Serbian Orthodox Church (Orthodox inquisitors) started a legal process against both venue and local promoter. Legal explanation for the lawsuit is that they are taking legal action because of "hurting religious and national feelings, causing national and religious hatred and intolerance towards all citizens of the Republic of Serbia who are Orthodox Serbs, including brainwashing their children". An argument which reminds the people living in the dark ages, hundreds of years ago, even though we are in the 21st century where freedom and cultural diversity is what distinguishes us from the neanderthal ages.
While we are ready to fight back, we do not think selfishly of ourselves. The line has been crossed the moment the local promoter has been privately attacked by such "peaceful" dogs. We do not want our fans, which we cherish the most, to be hurt or beaten on their way to our show. Nor should this happen to our travelling crew. Eventual damages against our touring nightliner is also a big factor which we would like to avoid at all cost. Beside physical harm or crimes, we have also been associated with Bartłomiej Krysiuk's Batushka graphics, which is the biggest blasphemy in this situation. As it's clear which version of both bands is the legit one, after comparing both our crowds and sold-out shows.
We have tried to find solutions to protect our production and our guests. Unfortunately, nor authorities or private security companies agreed helping us since they all are part of the regime and support the church's decision.
At the moment, there is no way this can be done without someone, including all of our guests and us, getting eventually beaten up/hurt/sued/financially punished/jailed with venue properties damaged etc. You can always handle few tens of protesters, maybe a few hundreds but not thousands.
As replacement show, our friends from Prvni Patro, Brno Czechia managed to move their show to accommodate us.
Tickets will be available shortly via smsticket.cz
  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

9 hours ago, azal said:

samo da nam ne diraju Anal Vomit 

U tom slučaju će da protestuju higijeničari i zdravstveni radnici. 

Šalu na stranu, e ovo je konačno taj black metal propasti naše, jer nam je pokazao da smo propali kao društvo. Nije da to nismo znali, ali ovo je banalna ilustracija. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vesnici decembarskih izbora.

Potvrda poniznosti uoči doživotnog ustoličenja  starog/novog gospodara.

Što bi rek'o pokojni Tijanić - podguzne muve.

Ako dođe do suda, organizatori da ih tuže za nečinjenje i prećutno saučešništvo (u tom kontekstu) u slučaju onog TV jebarnika uživo.

Živo me zanima kako bi se branili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

14 hours ago, oʞɾoƃ said:

Nabijem na kurac religiju koju ugrožava nečiji koncert.

I ne samo to, nego su im Batuška, metal uopšte itd veći problem od Bube, Jale, Raste, Cece, Kreketuše i ostale stoke koja em čini veću štetu omladini, em pravi daleko goru muziku. Tradicionalne vrijednosti, bajo.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma brate ti vernici huligani valjaju spid klincima i reketiraju ljude, kakva kurceva vera i pravoslavlje..

11 minutes ago, azal said:

Ide se na jubilej..

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

21 hours ago, dimmu1 said:

Verujem da imaju jer to su sve vernici koji su tu eto jer je to Srpsko, oni su Srbi samim tim mora da se veruje i kako drugi kazu to je to, nema tu mnogo razmisljanja svojom glavom. Kao da nikada niste imali kontakte sa takvim ljudima ili diskutovali sa njima o religiji. Oni koji su najbucniji to su ljudi koji pojma o tome nemaju, samo da se slave slave, Bozici, Uskrsi i Pravoslavne nove godine.

Pa velik je problem jer je to kako i oni sami kazu pobeda za njih i dokaz koliko su oni u stvari mocni. Samim tim u buducnosti ako pojedes govno sa ovim, pojeo si govno sa svim buducim dogadjajima gde ce nekome da se digne i protestvuje bilo koji koncert ili dogadjaj u ime Hriscanstva.
Jeste vredno fizickog sukoba i nasilja jer je jedino to sto takvi ljudi razumeju i jedini nacin da se napravi kontra. Ne kazem da treba ici pa napadati te ljude koji bi protestvovali ali kao i za sve u zivotu ako te neko napadne trebas da se odbranis, a ne da podvijes rep i zavuces se u svoju rupu.
Taj stav to nam je sto nam je, je stav mlakonje i to generalno ne bi ni trebao da je stav nekoga ko slusa ovu muziku.

Da li je istina ili ne ali Pravoslavci ponosno pisu da je koncert ipak otkazan i neko je jos juce pisao da karte za koncert nije moguce kupiti.

Evo ja sam Pravoslavac i kako godine prolaze sve vise sam

 

u veri

i mislim da je otkazivanje ovog koncerta nebuloza iz razloga sto se koristi u politicke svrhe

i manipulise se ljudima koji nemaju pojma o metal muzici i bilo cemu uopste

ako se nije otkazivao jebeni Gorgoroth pre desetak godina koji je 1000000000 puta veci "satanizam" od Batushke

onda sta ima da jedu govna sada, veci satanizam je Desingerica 100 puta i slicna plejada likova koji se sad promovisu na maks sto se tice loseg uticaja na decu

 

Kakvo crno klerikalizovano drustvo

Srbi nisu Pravoslavni u pravom smislu te reci

vec fanatizovano obicajni 

99% tih likova neces videti na liturgiji ali ces videti da pale badnjak visok 10 metara

neces ih videti na litiji ali ce se prezderavaju na slavama

itd...

 

21 hours ago, Haos sam ja said:

Otkazivanje koncerata je još i najmanji problem u ovom klerikalizovanom društvu, mislio sam da je pitanje cenzure slobode izražavanja rezrešeno još davnih dana ali društveni regres je prisutan na mnogim poljima pa i na ovom. Na kraju je i najpametnije da se otkaže jer ovo nije vredno nekih fizičkih sukoba i eskalacije nasilja. To nam je što nam je.

 

Nije problem u vernicima

problem je u kvazi srbininfo-balkan info vernicima sa navijackim mentalitetom pod kontrolom sluzbi bezbednosti

 

 

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...