Jump to content

Kultni albumi koje ne volite


Recommended Posts

Au, zaboravio sam Dark Funeral.

 

Ни њих никада нисам нешто претерано волео. Иначе, кад спомињете Имортал, само да кажем да Пјур Холокауст најелегантније пиша по свему.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uf cek da se setim nekih albuma za koje se secam da ih razni ljudi vorsipuju na forumu a ja slabo ili nikako varim

 

amorphis - elegy (inace volim amorphis)

annihilator - alice in hell (slabo sta volem)

arch enemy - black earth (inace volim par narednih)

at the gates - slaughter of the soul (ne slusam ga nikad za razliku od with fear i... koji redovno obrcem)

atheist - elements (imam respekta za ambiciju ali ne slusam ga nikad)

behemoth - demigod (prethodna tri su mi svi daleko bolji pogotovo thelema tako da ga nikad ne slusam, cak mi je sranjkast)

carcass - reek of putrifaction (previse sam gej za ovaj kvlt)

obituary - prva dva (verovatno sam jedina osoba kojoj je the end complete njihov jedini dobar album)

exodus - samo prvi ponekad obrnem, ostali ostavljaju bled utisak na mene (ne bih nikad rekao da su losi albumi, daleko bilo)

...

i tako, bolje da ne idem dalje

 

edit: a marduk, dark funeral i belphegor su mi medju omiljenim bendovima

Edited by Čarli
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo šta od Motorheda.

 

Пермабан.

 

South of Heaven. Јако волим тај албум, али ми никада нису били јасни људи којима је то омиљени Слејер албум. Са "Reign in Blood" . "God Hates Us All" , "Show no Mercy" , "Seasons in the Abyss" , "Diabolus" , " World Painted Blood" , "Christ Ilusion", сви ти албуми су ми бољи од поменута 2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, prava tema za mene. Ograničiću se na bendove koje volim, a neki kultni albumi su im (meni) sranje, a isto savetujem i ostalima, pošto ne vidim svrhu da sad svi navodimo bendove koje u globalu ne volimo, a smatraju se legendama, svako ih ima milion.

 

Carcass - Heartwork (realno, album zvuči SRANJE za produkciju od pola miliona funti, a i svega 3-4 pesme mi valjaju)

Dissection - Reinkaos (obrazloženje nepotrebno)

Emperor - In The Nightside Eclipse (za razliku od narednog, ovde se vidi nezrelost kompozicije, produkciju da ne pominjem)

Gorgoroth - Under The Sign Of Hell (prosečan black metal skroz, produkcija takođe na nivou tibetanskog bedroom studija)

In Flames - Clayman (meni najslabiji njihov album ubedljivo)

Satyricon - The Shadowthrone (osim prve pesme, totalno smeće od albuma)

Setherial - Nord (nikad nisam kapirao zašto je ovaj album toliko poštovan)

Shining - V: Halmstad (ubedljivo najlošiji Shining album, jebao vas hard rock)

Watain - Lawless Darkness (prehajpovano trendi govno za ložane)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iron Maiden - No Prayer for the Dying

Iron Maiden - Fear of the Dark

Ovo sigurno nisu kultni albumi. Meni su oba sigurno najmanji favoriti od Maidena.

 

Nego, gde smo stali, kapiram da su ovo moji najkontraverzniji slučajevi...

 

Helloween - Walls of Jericho

Mastodon - Remission

Led Zeppelin - Led Zeppelin 1

Queensryche - Empire

Pink Floyd - Meddle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Carcass - Heartwork (realno, album zvuči SRANJE za produkciju od pola miliona funti, a i svega 3-4 pesme mi valjaju)

 

Zar ti nisi voleo Heartwork? :D

Da dodam: Sve od Pantere posle kauboja i Kreatorovi ultrahajpovani albumi posle Violent Revolution, Helloween sa Derisom. Piece of Mind (da, da..). Swansong (nije da ga bas uopste ne volim, ali jednostavno mi je glupo objaviti takav album nakon albumcina kao sto su Heartwork i pogotovu Necroticism.)

Inace, nisam ocekivao da cu ovoliko dobrih albuma videti na ovim listama. :haha:

 

POZEST JE MAJKA I OTAC

Edited by obsessed by cruelty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...