Jump to content

Heavy metal opšta diskusija


Demon Seed

Recommended Posts

Volim Drzavni posao, ali iz aviona se vidi dae precenjen do kurca... I to zato sto su im konkurencia serie koi pravi onai rodjak Mime Karadzica... Kace tako gleda - stvarno delue svemirski u odnosu na piene od mora isprdke... Ovako, globalno - dobra zabava na krau dana i toe to

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebo to feeling je sve.

 

Feeling je 95%. Ali one 5% čine te tehničke zanimljivosti da je neko kroz nekonvencionalne ili uvrnute ideje došao do toga maksimuma. Jer je zanimljivije, moćnije, pamtljivije i šta sve ne.

Napravi paralelu sa filmovima/ knjigama, zar nije zanimljivije kad ti nije sve "in your face" ma koliko dobar osjećaj bio, ako sve to imaš kroz nesvakidašnju formu, tj.ako je krajnji rezultat isti. Memento ne bi bio ni upola tako moćan film da nije rađen na takav način, već da je priča bila linearna.

 

Na kraju krajeva, treba cijeniti to što se neko zapravo pomučio da ta 4 takta osmisli u poliritmiji, napravio jebenu simfoniju zvukova koju čuješ u pozadini, dok drugi izdrka tri akorda u 4/4 (ili 32/32) i banjaža.

 

Ja kao neko ko 80% sluša prog cijenim super svirku, ali ako je samo rađeno radi tehničkog izdrkavanja, neću se oduševiti. Ideš u krajnost, kao i uvijek, kad se potegnu ovakve priče.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na kraju krajeva, treba cijeniti to što se neko zapravo pomučio da ta 4 takta osmisli u poliritmiji, napravio jebenu simfoniju zvukova koju čuješ u pozadini, dok drugi izdrka tri akorda u 4/4 (ili 32/32) i banjaža.

 

Ajde ne seri. Treba ceniti dobru pesmu, a ne taktove,simfonije i poliritmije. Ako je pesma govno, jebe mi se tacno koliko se ko pomucio stvarajuci je...sustina je da je govno.

 

Mozes ti napraviti simfoniju zvukova koliko hoces, kada dodje Iommi rokne Into the void i unisti te.

 

Za one koje ne boli kurac, ono o čemu pričam na 0:40.

 

http://www.youtube.com/watch?v=7m7njvwB-Ks

 

I, sta je tu toliko interesantno? Dzdzdzdzdz na jednoj zici. Eto ritam je malcice zajebaniji i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za one koje ne boli kurac, ono o čemu pričam na 0:40.

 

Ne razumeš ti mene, uhvatili ste me kao da sam neki kromanjonac a ja u stvari slušam i proga tone ali boli me kurac za simfonije i jednostavnosti podjednako, volim i ja da serem o tome po Yumu kad mi je dosadno, mogu pisati i je lepe postove ali u suštini me zabole kurac za sredstva ako je cilj postignut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...