Jump to content

Ždranje u Beogradu


Geozee

Recommended Posts

Probace se Voivodova kobasica prvom prilikom :haha::ph34r:

Eeerm.. Evo prva ću da ti kažem da više ne prolazim kroz Prijepolje a da u brzoj hrani Lovac/Lovački ??? (tako nešto) (preko puta Doma kulture pa 100 m malo niže) ne kupim dimljeni pileći batak. Većinu priloga ti oni stavljaju (da prosti ova sovra), ali neku mešanu salatu, senf i alevu i još ponešto stavljaš ti u željenoj količini. Ja se uvek obrukam ubačenom količinom te salate :D Samog mesa ima oho-ho. Kinti 170.

Ma naravno da ima jeftine super klope po Srbiji nego poredjenje BG-unutrasnjost ili jos gore kvalitetno meso-kucetina je glupo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi moji, otisao sam u renovirani Duff na autokomandi. Pored toga sto sam jedva prepoznao mesto, vise izgleda kao neki jeftini kineski restoran, ali moram im priznati da su sjajno osvetlili mesto i uredili wc i problem sa usmrdljenim laminatom u zadnjem delu...

Digli su cene, i uveli su jednu novinu, sada se ne uzimaju usmene porudzbine, vec birate preko monitora, sta zelite od jela, priloga, pica itd.

Kvalitet mesa je drasticno opao, a dotuce ga i losa lepinja, koju ne bih dao ni beskucnicima da se osevape.

Slobodno ih zaobidjite u sirokom luku.

 

P.S. Drago mi je da su kobasice, opravdale svoj kvalitet. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

da dam skromni doprinos.

 

kineska:

- brza: soya iza meka kod fontane (ali naručiti samo standardnu porciju, u maloj uvek kao da fali sosa, secret menu pile/prase/tele u kikiriki sosu - fenomenalna stvar)

- restoran: tajvan na čukaričkoj padini (preporuka piletina u sečuanu, kari pirinač, tigar salata, pileći ražnjići, kineski ravioli i pohovana čokolada)

 

pica:

- na parče: pizza plus (banovo brdo, žarkovo...)

- dostava: hot box (imaju zanimljive kombinacije)

- restoran: botako (ubedljivo najbolja pica u gradu)

 

roštilj/meso:

- pljeska: čedić brza hrana

- kobasica: beogradska kobasica na trgu

- giros: solunac (najpribližniji pravom ukusu da sam probao u bg-u)

- ćevap: pink panter (pazarski), cica (sarajevski, banjalučki)

 

worth mentioning:

- zapata meksički restoran (sjajna sjajna hrana generalno)

- intergalactic diner (kul atmosfera i dobra hrana, male porcije, do duše, za pare)

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc sam prvi put bio u Intergalactic Diner-u, i slobodno mogu reci da osim kul ambijenta, prave i odlicne burgere i sejkove. Jedini minus, sto su im cene jake.

I sto im onion rings nisu hrskavi uopste :(

Mada sve bih oprostila samo da unutra ne smrdi ko u stali.

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolutici od luka su bili sasvim u redu.

to da mirise na stalu, ne bih mogao da uvazim, ali me ubilo sto smo sedeli u pusackom delu, gde je neki batica puckao najsmrdljiviji tompus.

i retko cist wc. sija, covece.

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne smrdi na štalu ali smrdi na ulje i hranu, posle odeću možeš komotno na pranje.

Bio dva puta i nikad više, pljačka najobičnija, igramo se amerikanaca samo što ovde dobijete minijaturne porcije, more mrš.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc sam prvi put bio u Intergalactic Diner-u, i slobodno mogu reci da osim kul ambijenta, prave i odlicne burgere i sejkove. Jedini minus, sto su im cene jake.

Cene previsoke, hrane premalo i kada platiš više, osoblje (ne) radi preko kurca, a najzanimljije je što možeš da terorišeš ljude ponavljanjem pesme.

 

I da, definitivno ima nekog gadnog neodređenog mirisa tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh bas imate negativne utiske a propo Diner-a, miris nisam izvalila ili ga bar tada nije bilo... smaranje je sto se duze ceka na klopu, ali je klopa generalno dobra... nisam bila tamo dva meseca a planirala sam sestrica da izvedem u taj neki konceptualni fast food trip, sada sam u dilemi :haha:

 

Nisam fan burgera ali dobre su im kombinacije... pri cemu Alien fingers su mi favorit mnogo veci od onion rings. Pite su im dobre i tople, Parfe ne narucivati niposto (ledeno je da smo bili u fazonu da nas cetvoro drzimo viljuskama dok peti pokusava da odlomi parce parfea, hokej na ledu varijanta :haha: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nek vam mama peče kući pile u rerni ako vam je malo i nemate para. Kuš. :P

Ostavim para, a najedem se kao u Meku, znači ne najedem se. Molim lepo. Za neka zadovoljstva dajem previše para, ovo ispada iz te kalkulacije. ;)

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da si ti sit da ne izađeš slučajno iz restorana a da nemaš ciglu u stomaku.

 

Ja jedem i Mek i Dinner i KFC, logikom ako je malo naruči više ako ćeš da kenjaš kako je malo i ne daju mi se pare neću, pržiču jaja i kobasice kod kuće (no homo).

Edited by Лука

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi se ne prejedam, ne pije ti argument vodu. ;)

 

Uostalom, ne kontam tvoju logiku da nakon moje priče o samom restoranu i cenama, ti krećeš na mene sa nekim idejama, osim ako ti fazon ujak ne drži restoran, pa si malo pogođen. :P

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...