Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

meni je prisoners najbolji. previše mi je simbolike u enemyju, a sicario je sa dinamikom u minus otišao, mogao je da traje i 45 minuta.

 

ipak svi su mu filmovi sa tehničke strane odlični, i njegov fazon nekako najviše leži tipu filma kakav je blade runner, ako uporedimo sa ostalim aktuelnim režiserima.

 

pogledaj incendies ako nisi, taj je odličan.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledah ​The Illusionist, onaj sa Edvardom Nortonom, iz 2006. Baš bezveze film.

 

Još kad pomisliš da je The Prestige izašao iste godine xD

 

Meni je The Prestige solidan, The Illusionist, tu i tamo drži pažnju, al me iznenadio onaj novi, Now you see me, svideo mi se na neki neobičan način.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dva filma u koima su glavne glumice pokidale

 

Felisiti, ocaina domacica, pokradena za oskar

 

http://www.imdb.com/title/tt0407265/

 

 

 

Neverovatno simpaticna mala...doktor bi rekao i - nista manje medena :)

 

http://www.imdb.com/title/tt2290113/

 

Pozitivno sam iznenadzen kakoe ovai nas lik uradio film...nie sad neko izmisljanje tople vode, ali dialozi su vrlo dobri, delue dae bas radio na tome

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto je precenjen prisoners, odlican film bas

 

Meni Prisoners isto odlican, gledao sam ga prije par mjeseci, pa mi je utisak jos svjez. Bas onako dobar holivudski investigation movie, bas po mom ukusu za ovakav tip filmova, zanimljiva radnja drzi paznju, gledas opusteno i ne ocekujes sada neku vrhunsku umjetnicku vrijednost ili sta vec, a opet nema jeftinih i naivnih momenata da kazes da je plitak ili povrsan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovoe horor, sa saiko elementima...a ne one karakondzula vezano zombi koestarie i izmisljotine

 

http://www.imdb.com/title/tt0472458/

 

Doduse, treba istrpeti prvih 15-ak minuta, zvuci kao kad citate zemske clanove foruma kako tupe na temama kosa/ishrana/namestai...ali kace to progura - za ljubitelje bolestina, cist klasik...dadoh 9, samo na sok efekat

Edited by KazimKazim
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je ta scena druga najbolja, najbolja mi je ona kada prevoze onog zatvorenika iz meksika u ameriku, malo je falilo da krenem da se ja preznojavam od napetosti :D

 

Daddys Home nije loš, tj. uglavnom jeste ali Wahlberg i Farell se moraju ispoštovati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...